Kompleksowa pomoc drogowa

Pomoc drogowa – kompleksowa oferta

Kolizja drogowa, drobna stłuczka, usterka czy awaria silnika. Na wszystkie tego typu bolączki jest jedna odpowiedź – pomoc drogowa. Większości z nas pomoc drogowa kojarzy się przede wszystkim z lawetą i horrendalnymi cenami za odwiezienie samochodu we wskazane miejsce. Nic bardziej mylnego. Obecnie firmy oferujące pomoc drogową świadczą dużo bardziej szerokie usługi nawet z dowiezieniem paliwa gdy skończyła się nam benzyna.

Pomoc drogowa to nie tylko holowanie

Zacznijmy od standardowych czyli holowanie lub laweta. W standardowej pomocy drogowej jest dostępnych kilka lawet dostosowanych do różnych gabarytów pojazdów oraz do różnej wagi samochodów. Są nawet takie pojazdy które służą do odtransportowania np. ciągników siodłowych.

Firmy świadczące pomoc drogową często oferują też usługi transportowe. Kompleksowe pomoce drogowe mają w swojej ofercie usuwanie drobnych awarii na miejscu zdarzenia czy naprawy doraźne lub powypadkowe. Coraz częściej przy pomocy drogowej znajdują się warsztaty mechaniki pojazdowej. Nie trzeba więc na gwałt szukać warsztatu, który przyjmie nasz samochód.

Całodobowy parking strzeżony też znajduje się w ofercie. Niektóre firmy oferujące pomoc drogową, które mają podpisane umowy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi są w stanie na miejscu podstawić auto zastępcze. Więc pomoc drogowa to nie tylko doraźna pomoc lecz kompleksowa obsługa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *