Psi park

Psi park najlepsze miejsce na spacery z psem w Tychach

Spacery z psem to nie tylko przykra codzienna konieczność. Ale także doskonała okazja, by ze swoim pupilem zażyć trochę ruchu, dotlenić się i spędzić miło czas. Pieski mieszkające w blokach przeważnie nie mają zbyt wielu okazji by się wyhasać. Dlatego od czasu do czasu powinniśmy im zafundować dłuższy spacer, np. psi park to miejsce pełne przygód dla naszych pupili.

Psi park z przeszkodami

Krótkie spacery dookoła bloku są ważne, by pies mógł się załatwić, niestety niewystarczające. W Tychach niedawno powstał specjalny psi park z przeszkodami. Co na pewno ucieszy mieszkających w pobliżu posiadaczy czworonogów zamieszkałych w bloku. Gdzie niestety nie ma zbyt wielu szans na nieskrępowaną rozrywkę dla pasiaka.

Na szczęście władze Tych pomyślały o drobnych niedogodnościach dla psich mieszkańców bloków i sprezentowały im prawdziwe wybiegi z przeszkodami i mnóstwo zieleni. Gdzie pies może się wybiegać. To świetna sprawa dla mieszkańców miast posiadających psy – dzięki temu psy nie biegają na trawnikach pod blokiem, nie zanieczyszczają ich i w ten sposób wszyscy są zadowoleni.

Psi park – dojazd

Wybieg znajduje się w niedaleko od Drogi Krajowej 44 łączącej Mikołów z Tychami. Samochód możemy zostawić m.in. przy ul. Burschego – znajduje się tam niewielki parking miejski.
Dla dojeżdżających transportem publicznym wybieg znajduje się jedynie niewiele ponad 900 m od dworca PKP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *