Jezioro Paproceńskie

Jezioro Paproceńskie – miejsce relaksu w Tychach

Jezioro Paproceńskie to jedno z tych miejsc które znaleźć możemy w każdym mniejszym i większym mieście. Zawsze jest przynajmniej jedno takie miejsce znane wszystkim mieszkańcom i chętnie odwiedzane – szczególnie w sezonie letnim, w czasie upałów i wolnych dni.

Również i Tychy pod tym względem absolutnie nie odstają od reszty kraju. Jezioro Paproceńskie to miejsce doskonale znane każdemu mieszkańcowi. Jeśli zastanawiasz się, dokąd się wybrać w niedzielne letnie popołudnie z rodziną. Lub gdzie miło spędzić czas na randce z dziewczyną, nie musisz kłopotać się wyjazdem poza miasto.

Jezioro Paproceńskie pełne atrakcji

Wokół Jeziora Paproceńskiego znajdziemy niewielką plażę, miejsca widokowe, restauracje i kawiarnie oraz inne przybytki rozrywkowe. Możemy tam miło spędzić czas bez względu na to, w jakim towarzystwie się tam wybraliśmy. Co najważniejsze – to jedno z nielicznych w Tychach miejsc, w których można przyjemnie zrelaksować się na łonie natury.

Kiedy przyjeżdżamy do Tych w odwiedziny do znajomych albo rodziny, możemy być pewni, że zostaniemy zabrani właśnie nad Jezioro Paproceńskie by spędzić miło czas pod chmurką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *