Wyróżnienia dla najlepszych

Wyróżnienia dla najlepszych skarbników gmin

Ten tydzień rozpoczął się sportowym wydarzeniem. W poniedziałek 27-go maja odbył się mecz reprezentacji Kataru i Ukrainy w ramach młodzieżowych mistrzostw świata piłki nożnej. Mecz poprzedziła potyczka polskich burmistrzów z merami Ukrainy na boisku OW Paprocany.

Wyróżnienia dla najlepszych

W minionym tygodniu kolejny raz przyznano wyróżnienia dla najlepszych skarbników gmin. Pośród wyróżnionych znalazła się również tyska skarbnik Pani Urszula Dryka. Ponadto miasto Tychy otrzymało wyróżnienie w rankingu aktywizacji zawodowej dzieci i młodzieży.

Opaski bezpieczeństwa dla seniorów

MOPS w Tychach otrzymał kolejne już opaski bezpieczeństwa dla seniorów. Podczas gdy to zaledwie 36 opasek monitorujących stan i miejsc e pobytu seniora, zainteresowanie wyposażeniem się w opaskę jest bardzo duże. Dlatego też zapadła decyzja o dokupieniu opasek.

Dzień dziecka

Bez wątpienia ten weekend to moc atrakcji dla dzieci. 1 czerwca czyli Dzień dziecka wypadł w tym roku właśnie w sobotę. Dlatego ośrodki miejskie i rekreacyjne w Tychach przygotowały bogaty program rodzinny ze szczególnym uwzględnieniem dzieci. Między innymi odbyło się otwarcie Wodnego Placu na Paprocanach. Oczywiście odbył się również festyn rodzinny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *