Wyróżnienia dla najlepszych

Wyróżnienia dla najlepszych skarbników gmin

Ten tydzień rozpoczął się sportowym wydarzeniem. W poniedziałek 27-go maja odbył się mecz reprezentacji Kataru i Ukrainy w ramach młodzieżowych mistrzostw świata piłki nożnej. Mecz poprzedziła potyczka polskich burmistrzów z merami Ukrainy na boisku OW Paprocany.

Wyróżnienia dla najlepszych

W minionym tygodniu kolejny raz przyznano wyróżnienia dla najlepszych skarbników gmin. Pośród wyróżnionych znalazła się również tyska skarbnik Pani Urszula Dryka. Ponadto miasto Tychy otrzymało wyróżnienie w rankingu aktywizacji zawodowej dzieci i młodzieży.

Opaski bezpieczeństwa dla seniorów

MOPS w Tychach otrzymał kolejne już opaski bezpieczeństwa dla seniorów. Podczas gdy to zaledwie 36 opasek monitorujących stan i miejsc e pobytu seniora, zainteresowanie wyposażeniem się w opaskę jest bardzo duże. Dlatego też zapadła decyzja o dokupieniu opasek.

Dzień dziecka

Bez wątpienia ten weekend to moc atrakcji dla dzieci. 1 czerwca czyli Dzień dziecka wypadł w tym roku właśnie w sobotę. Dlatego ośrodki miejskie i rekreacyjne w Tychach przygotowały bogaty program rodzinny ze szczególnym uwzględnieniem dzieci. Między innymi odbyło się otwarcie Wodnego Placu na Paprocanach. Oczywiście odbył się również festyn rodzinny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *