Tyskie piwa uhonorowane

Tyskie piwa uhonorowane w konkursie

Dobrą wiadomość przyniósł ostatni tydzień w Tychach. Aż dwa piwa lokalnego browaru – Kompanii Piwowarskiej otrzymały nagrodę w światowym konkursie piwnym The International Brewing & Cider Awards. Brązowy medal w kategorii piw ciemnych mocnych otrzymało Książęce Porter, zaś pierwsze miejsce wśród mocnych piw zyskał Lech Pils. Smaku zwycięstwa dodaje fakt iż to jedyne polskie piwa uhonorowane w konkursie.

Zaproszenie na kiermasz

Na uwagę zasługuje również zapowiedź na 30 marca w postaci zaproszenia do udziału w kiermaszu wielkanocnym, jaki organizuje SDK Tęcza przy Niepodległości. Na kiermaszu będzie można nabyć rozmaite wyroby rękodzieła o tematyce wielkanocnej. To również zaproszenie dla wystawców, którzy proszeni są o kontakt z SDK.

Utrzymanie w mocy biletów jednorazowych

Ważna informacja dla osób które do końca 2018 roku zakupiły bilety komunikacji miejskiej, a które od 1 stycznia 2019 roku zostały wycofane ze sprzedaży. Otóż zarząd Górnoślasko-Zagłębiowskiej Metropolii podał uchwałę o utrzymaniu w mocy biletów jednorazowych bezterminowo, okresowych do końca pierwszego kwartału 2019 roku zaś dobowych do końca grudnia 2019 roku.

Nowe oświetlenie uliczne LED

Tychy zyskują nowe oświetlenie uliczne na długości ponad kilometra ulicy Sikorskiego. Będzie to oświetlenie 113 lampami LED zamontowanymi kompatybilne z nową trakcja trolejbusową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *