pod znakiem miłości

Tydzień pod znakiem miłości

Tyski tydzień przebiegł pod znakiem miłości. Nie zabrakło w mieście akcentów walentynkowych, chociaż to nie jedyne aktualności, doskonałą wiadomością dla dzieci Tyszan są ferie, a wraz z nimi zaproszenie na naśnieżaną górkę w Parku Jaworek. Niestety ostatnie dni są bardziej wiosenne niżeli zimowe i armatka śnieżna nie jest w stanie zapewnić maluchom białego szaleństwa.

Budowa przystani kajakowej

Tymczasem nad jeziorem Paprocańskim budowa przystani kajakowej posuwa się do przodu. Budynek ma posłużyć sekcji kajakarstwa MOSM. Prócz budynku placem budowy jest także nabrzeże, które jest wzmacniane. Inwestycja ma zostać ukończona do końca września.

Z ratusza

Wiadomością z ratusza jest wieść o intensyfikacji przetwórstwa bioodpadów dzięki rozbudowie instalacji fermentacji w Międzygminnym Zakładzie Kompleksowego Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Tychach. Inwestycja opiewa na sumę 4 milionów zł i zostanie dofinansowana przez Urząd Marszałkowski.

Debiut działalności klubu seniora

Miniony tydzień był tygodniem debiutu działalności klubu seniora w centrum Balbina. Ta nowoczesna przestrzeń została zaprojektowana z myślą o potrzebach seniorów w zakresie rekreacji, kultury i aktywności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *