torba męska

Torba męska skórzana – jaką warto wybrać?

Pomimo iż plecaki noszone przez osoby w każdym wieku i na każdą okazję zyskują popularność, torba męska skórzana jest jedynym możliwym dopełnieniem ubioru w formalnym stylu biznesowym.

Podobnie jak damskie torebki, tak też torby męskie należą do dress code’u. Zestawione z garniturem najlepiej prezentują się klasyczne torby męskie skórzane. Ponadczasowy fason, dobry stan, a przede wszystkim jakość materiału i wykonania – to sprawia, że akcesoria męskie do garnituru godne są nawet spotkań na najwyższym szczeblu.

Torba męska skórzana do garnituru

Torba męska skórzana może być czarna lub brązowa, rzadziej trafiają się kolory takie jak burgund, rudy, śliwkowy, szary. Zasada, jak dobierać dodatki do garnituru, jest taka, że wszystkie elementy skórzane powinny być w jednym kolorze. Dlatego też wszystkie akcesoria męskie: pasek, torba, buty, a także bransoleta zegarka muszą być dopasowane do siebie. Najprościej jest zacząć od butów, dobranych odpowiednio do stylu i koloru ubioru, pory roku i okazji. Do nich kompletujemy pozostałe akcesoria skórzane dla mężczyzny.

Warto więc mieć na podorędziu co najmniej dwie torby skórzane. Chociaż z drugiej strony czarne skórzane buty męskie zakłada się raczej na okazje wieczorowe, kiedy nie jest wskazane chodzenie z torbą czy innym bagażem. Mogąc sobie pozwolić na zakup jednej torby, warto więc wybrać średni odcień brązu. Takie torby męskie skórzane, wraz z odpowiednimi butami, pasują do garniturów granatowych i niebieskich, szarych i typowo letnich beżowych. Dodatki do garnituru w odcieniach brązu na pewno będą często noszone, więc zapłacona za ich jakość cena nie będzie nigdy zbyt wysoka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *