ramki ze zdjęciami

Wszechobecne ramki ze zdjęciami

Od pewnego czasu ramki ze zdjęciami lub też neutralnymi cytatami, grafikami to doskonałe rozwiązanie na zapełnienie przestrzeni wnętrza tak kuchni, salonu jak i łazienki. Plakaty do powieszenia możemy nabyć w sklepach oraz w internecie, podobnie jak ramki w rozmaitych rozmiarach i kształtach. Co więcej ramki ze zdjęciami mogą tworzyć bardziej złożone układy. Tryptyki i równo zawieszone ramy to już przeszłość. Dziś dominuje dowolność w układzie ramek. Same w sobie mogą stanowić element ozdobny ale być też sposobem na wyeksponowanie rodziny, ważnych zdarzeń z życia itp.

Stojące i wiszące ramki ze zdjęciami

Stojące ramki ze zdjęciami kojarzą się przede wszystkim z wystawką na komodzie czy kominku, tymczasem każde miejsce jest dobre jeśli dostatecznie dobrze eksponuje zawartość ramy. Wiszące ramki są rewelacyjnym sposobem na zmianę optyki pomieszczenia. Nie raz bywa że pozostaje nam pusta przestrzeń ściany. Wówczas ramka z plakatem może być dobrym soliterem. Ciekawostką jest fakt, iż obecnie ramki mogą wisieć na rzepach i taśmach dwustronnych niewymagających wiercenia, gwoździ. Ułatwia to wieszanie obrazów, zdjęć i grafik. Zaletą ramek jest możliwość wymiany ich zawartości w zależności od potrzeb. Tym samym wraz ze zmiana pory roku, pogody czy nastroju wymienić możemy grafiki w ramkach czy też napisy.

Polecamy: Czy biuro z zabudowy szklanej tłumi dźwięki?

Alternatywa dla ramek

Świetną alternatywą dla ramek są naklejki. Dostępne są zarówno w wersji graficznej jak i napisów. Z łatwością możemy zamówić naklejkę ścienną wedle własnego projektu dopasowując rozmiar, czcionkę, krój czy kolor folii. Jeśli pragniemy przestrzennych naklejek również jest taka możliwość gdyż są one wykonywane z pleksi czy zamszu.

Cytaty motywacyjne świetnie wkomponowują się tam gdzie nie ma zbyt wiele miejsca jak przykładowo w przedpokoju, holu, wzdłuż schodów. Naklejki prezentują się estetycznie, są doskonałą dekoracją i dodatkiem wyposażenia domu. Projektanci wnętrz coraz częściej stosują naklejki ścienne, które dzięki grafice komputerowej mogą przybierać dowolne wzory. To także rewelacyjny dodatek do pokoju dziecięcego, kiedy można wykleić go ulubionymi postaciami z bajek dziecka czy też stworzyć bajkowy krajobraz na ścianach. Naklejki ścienne łatwo się montuje za pośrednictwem folii transportowej, co jest ich dodatkowym atutem, podobnie jak atrakcyjna cena.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *