Pierwsza randka

Pierwsza randka – gdzie zabrać dziewczynę w Tychach

Pierwsza randka to nie byle co – gdy już udało Ci się. Odważyłeś się i zagadałeś do dziewczyny, która ci się podoba, powinieneś wymyślić coś ekstra, by pierwsza randka nie była ostatnią. Co w randce jest bardzo ważne, to miejsce. Musi być neutralne, wśród innych ludzi by dziewczyna nie czuła się osaczona, a jednocześnie kulturalne, klimatyczne i romantyczne, byście miło spędzili czas i mieli możliwość swobodnej, poznawczej rozmowy.

Pierwsza randka wokół Jeziora Paproceńskiego

Mieszkając w Tychach nie musisz nawet mieć samochodu, by zawieźć swoją wybrankę w ciekawe miejsce. Bo Twoje miasto z pewnością zapewni Ci wszystkie rozrywki, jakie są konieczne. Na pierwszą randkę przy ładnej pogodzie możecie się wybrać na spacer wokół Jeziora Paproceńskiego.

W przypadku gorszej pogody, Tychy mają na szczęście wiele ciekawych knajp. Pełnych uroku, w których posiedzicie przy dobrym winie i kolacji. Jeśli lubicie kino, możesz zabrać dziewczynę do jednego z tyskich kin na film. Jednak wówczas nie będziecie mieli zbyt wielu okazji do lepszego poznania się – chyba że po kinie zabierzesz ją na kolację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *