nowa murawa

Nowa murawa na stadionie miejskim

Fenomenalną wiadomością jest wybór Anny Suskiej na miejskiego konserwatora zabytków w Tychach. To wyjątkowo odpowiedzialne stanowisko. Pani Anna jest historyczką i znaną w środowisku popularyzatorką architektury. Od 1 kwietnia przejmie fotel konserwatora.

Prace drogowe ruszają

Prace drogowe ruszają, a to oznacza zmianę organizacji ruchu i zatory drogowe w godzinach szczytu. Tym razem tyscy drogowcy remontują odcinek od skrzyżowania Wałowej w kierunku przystanku Tychy Wilkowyje Graniczna. Nawierzchnia Granicznej zniszczona została przez ciężarówki uczęszczające drogę, dzięki remontowi ma się to zmienić.

Nowa murawa na stadionie miejskim

Tyski stadion został zakwalifikowany do naprawy murawy, a raczej jej wymiany. Jak oceniono murawa ma wpływ na jakość gry i komfort graczy, a Stadion Miejski w Tychach wymaga remontu. Decyzją FIFA oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej murawa zostanie wymieniona.

Aktywność na świeżym powietrzu

Już od 1 kwietnia ruszają rozmaite formy rekreacji w Tychach jak rower miejski oraz tężnia solankowa. Magistrat zaprasza mieszkańców do czerpania radości z aktywności na świeżym powietrzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *