Koleje Śląskie

Koleje Śląskie świętowały Światowy Dzień Książki

Już od 1 maja aż do ostatniego sierpnia będą kursować darmowe autobusy na Paprocany. Chociaż bezpłatne cztery linie autobusowe kurować będą w weekendy oraz 1 i 3 maja, 15 sierpnia, oznaczone będą jako PAP1, PAP2, PAP3 i PAP4, niewątpliwie mają one na celu poprawę dojazdu do ośrodka wypoczynkowego.

Koleje Śląskie promują bookcrossing w pociągu

Podczas gdy 23 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Książki, również Koleje Śląskie dołączyły się do obchodów poprzez „żywe czytanie”. Bez wątpienia akcja miała rozpropagować bookcrossing w pociągu. W związku z tym w ramach Roku Kultury Koleje Ślaskie na trasie Katowice – Tychy postarały się o czytanie książki przez jej autora Wojciecha Dingesa. Istotnie akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i została przez pasażerów dostrzeżona.

Akcja Bezpieczna Podróż

Na koniec, weekend wielkanocny w Tychach minął wyjątkowo bezpiecznie. Policja odnotowała jedynie jeden wypadek i 17 kolizji. Tyska Policja prowadziła w ten weekend akcje Bezpieczna Podróż w ramach której dokonywała rutynowych kontroli prewencyjnych głównie w zakresie trzeźwości. Już niebawem kolejne wyzwanie przed drogówką w długi weekend majowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *