Depilacja woskiem

Depilacja woskiem

Słońce coraz częściej wygląda zza chmur, dni stają się coraz dłuższe. Zbliża się wiosna i lato. Temperatura się podnosi, więc pora zrzucić z siebie kurtki, swetry i zimowe ubrania. Odsłonić nogi, ręce, dekolty. Do krótkiej spódnicy czy sukienki pasują gładkie nogi, więc łapiemy za maszynkę i co?!

Depilacja woskiem – sposób na dłuższe utrzymanie gładkiej skóry?

Po dwóch, trzech dniach niesforne włoski są już na tyle widoczne że znów sięgamy po maszynkę czy krem do golenia. I co parę dni znowu, i znowu. Po pewnym czasie staje się to męczące. Czy jest jakiś sposób na dłuższe utrzymanie efektu gładkiej skóry? Z pomocą może przyjść gabinet kosmetyczny oferujący usługi depilacji woskiem. Ta popularna metoda usuwania owłosienia jest możliwa do wykonania w domu jednak z pierwszym razem warto udać się do gabinetu kosmetycznego.

Prosto i szybko a skóra idealnie gładka

Depilacja woskiem polega na rozprowadzeniu na powierzchni skóry miękkiego i ciepłego wosku i zerwaniu go po zastygnięciu. Włoski przyklejają się do wosku, a energiczne pociągnięcie usuwa je wraz z cebulkami. Efekt utrzymuje się od trzech do sześciu tygodni. Włoski oczywiście odrastają jednak za każdym razem słabsze i rzadsze. Depilację woskiem można wykonać nie tylko na nogach ale na pachach czy okolicach bikini również. Zabieg jest prosty i szybki a skóra idealnie gładka i miła w dotyku.

Niestety zabiegowi towarzyszy ból związany z wyrywaniem włosków. Jest on największym minusem tego zabiegu, jest to jednak rekompensowane przez zadowalający wynik końcowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *